Kolay Cheesecake Tarifi

kolay-cheesecake-tarifi-nasil yapilir-kac kalori

Nefis ve kolay bir cheesecake tarifi arayanlara harika bir önerim var. Ben çilekli hazır meyveli sos kullandım siz de keyfinize göre ahududu veya başka farklı bir meyve kullanabilirsiniz. Yapımı o kadar kolay ve pratik ki sürekli yapacağınız bir pasta diyebilirim.

Milföy Hamurundan Vanilyalı Meyveli Pasta Tarifi

milfoy-hamurundan-vanilyali-meyveli pasta tarifi-milfoylu pasta-tarifleri-kac kalori-nefis-1001yemektarifi

milfoy-pasta-vanilyali-orman-meyveli pasta tarifi Meyveli Pasta Yapmanın Püf Noktaları Pastaya kolay krema sürmek için: Pastaların etrafına kremayı düzgünce sürmek çok zordur. Bunun için piyasada satılan ayaklı tellerden alırsanız kenarlardan taşan kremalar pasta tabağını kirletmeyecektir. Eğer orman meyvelerini taze bulamazsanız artık birçok markette donmuş olarak satılmakta oradan temin edebilirsiniz.

Gelin Çantası Tatlısı Tarifi

gelin-cantasi-tatlisi-tarifi-nasil yapilir-nefis-kolay-puf noktasi-kac kalori-1001yemektarifi

gelin-cantasi-tatlisi-tarifi-nasil yapilir-nefis-kolay-puf noktasi-kac kalori-1001yemektarifi Özel gün ve davetleriniz gibi menülerinizde çok şık bir hafif tatlı tarifi arayanlar bu şık sunumu olan gelin çantası tatlısına bayılacak. Eğer bu nefis ve kolay tatlıyı yaparsanız göreceksiniz ki herkes tarifini istemek için sıraya girecek.