Malzeme: Çeri Domates

Meşhur TikTok Makarnası tarifi nasıl yapılır-kaç kalori

Meşhur TikTok Makarnası

Tiktokta çok meşhur olan o tarifi sizler için yaptım. Malzemelere ufak dokunuşlar yaparak daha da lezzetli hale getirdim. Hadi gelin bu nefis ve kolay makarna tarifini beraber yapalım.

Mantar Soteli Pirinç Pilavı Tarifi nasıl yapılır-kaç kalori

Mantar Soteli Pirinç Pilavı Tarifi

Farklı ve garnitürlü pilavları hep çok sevmişimdir. Bu tarifte onlardan biri. İsterseniz akşamdan kalan pilavı da bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu tarifimde size nefis ve kolay bir mantar soteli pirinç pilavı nasıl yapılır tüm püf noktalarıyla anlatacağım. Hem de tek tek yapım aşamalarını fotoğraflarla anlatarak…

Domates reçeli tarifi nasıl yapılır yapımı kaç kalori 1001yemektarifi

Domates Reçeli Nasıl Yapılır?

Sıradan reçellerden sıkıldıysanız eğer bu tarif tam size… Hem sofralarınıza farklılık katacak hem de damaklarınızda domatesin farklı bir lezzetini canlandıracak olan bu domates reçeli tarifini hemen denemenizi tavsiye ederim. İşte tüm püf noktalarıyla domates reçeli nasıl yapılır hadi birlikte yapalım…

Fırında Alabalık Tarifi

Ağır görünse de çok hafif bir tadı olan fırında alabalık tarifimi anlatacağım. Uzmanlar her hafta en az 2 defa balık yemelisiniz diyor. Ben de size çok lezzetli ve sağlıklı bir fırında alabalık yaptım. Eğer alabalığı sevmiyorsanız büyük boy diğer balıklarla da (çipura, uskumru, palamut vs) yapabilirsiniz.

ceri domates tursusu nasil yapilir kac kalori nefis kolay sert curumeyen-1001yemektarifi

Çeri Domates Turşusu Nasıl Yapılır

Bir kez tadını aldıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bu çeri turşusunun yapımı hem kolay hem de pratik. Benim gibi kavanoza yapıyorsanız, sirke oranını aynı olmasına dikkat edelim.