Mini Pankek Tarifi

Mini pankek tarifi

Sunumu ile gözlere, tadı ile damaklara hitap eden pankek, büyük küçük herkesin severek yediği, tatlı krizlerine son veren lezzetli bir atıştırmalık. Pankek, farklı sunumlarla sofralarda dikkat çekiyor, eğer siz de porsiyonluk pankek yapmak isterseniz tarife geçelim.

Milföyden Yılbaşı Ağacı

Milföyden Yılbaşı Ağacı Tarifi

Herkese merhabalar, bugün sizlere milföy yılbaşı ağacı yaptım. Görüntüsüyle mest ediyor resmen… yapılışı da çok basit ve eğlenceliydi… içine çikolata sürdüm. Sağlıklı olsun isterseniz çikolata yerine hurma dolgusu veya bitter çikolata tercih edebilirsiniz.

Kahveli Çikolatalı Çörek Tarifi

Kahveli Çikolatalı Çörek Tarifi

Bugün tatlı çörek yapalım. Tabi ki bu çöreğimizin de bir farkı var, hamurun da kahve içinde çikolata var. Bu nefis kahveli ve çikolatalı çörek tarifini hadi birlikte yapalım…

İzmir Bomba Tarifi (nasıl yapılır-kaç kalori)

izmir bombasi tarifi-izmir bombasi yapimi-izmir bombasi nasil yapilir-kac kalori-nefis-kolay-puf noktasi

Merhabalar İzmir'in meşhur bomba tarifi ile geldim. Harika bir tatlı. Lezzetiyle görseliyle bir harika. Bir de çok kolay nasıl yapılır diye merak edenler için nefis bir pratik tarif hazırladım. Bu İzmir bombasını çok seveceksiniz.

Kış Keki Tarifi

kis keki tarifi-kek yapimi-kek nasil yapilir cevizli-kac kalori-1001yemektarifi

Özel gün ve çay saatleri menüleri için nefis ve çok kolay bir kek tarifi hazırladım. Bugün birlikte nefis bir kış keki yapımına imza atacağız.