Kategori: Menüler

Evde Tavuk Dünyası Nasıl Yapılır

Evde Tavuk Dünyası Nasıl Yapılır

Meşhur tavuk dünyasını daha az maliyetli ve daha çok porsiyonlu nasıl yapabilirim diyorsanız sizi tarife bekliyoruz. Tüm püf noktalarıyla nefis tavuk dünyası menüsü…

Tavuk Dünyası Menüsü Tarifi nasıl yapılır (Kekiklim) kaç kalori

Tavuk Dünyası Menüsü Tarifi (Kekiklim)

Büyük, küçük herkesin seveceği damağınızda iz bırakan pratik ve lezzetli bir tavuklu menü tarifi hazırladım sizlere. Bugün sizlerle tavuk dünyasında satılan "kekiklim" menüsünü yapacağız.

kfc-citir-tavuk-tarifi-nasil-yapilir-yapimi-yapilisi

KFC Çıtır Tavuk Yapımı

Burger King, McDonalds veya KFC restoran menülerinde yediğiniz çıtır tavukların aynısını evde yapıp yemek isterseniz bu tarif tam sizlik. Ev yapımı çıtır tavuk tarifi en kolay şekliyle aşağıda anlattım. O kadar lezzetli oldu ki artık bu tariften sonra dışarıdaki tavuk kızartmalarını aramayacaksınız 🙂

Zeytinyağlı Yaprak Sarması | VİDEOLU (nasıl yapılır-kaç kalori)

Zeytinyağlı Yaprak Sarma Tarifi | VİDEOLU

Bugün sizlere özel gün veya davet sofralarının olmazsa olmazı zeytinyağlı yaprak sarma tarifi veriyorum. Bu nefis ve kolay lokum gibi yumuşacık sarma tarifini tüm püf noktalarıyla anlattım.

evde Tavuk Dunyasi Kekiklim Menusu tarifi yapimi nasil yapilir-kac kalori

Tavuk Dünyası Kekiklim Menüsü Tarifi

Tavuk dünyası restoranlarında satılan kekikli menüsünü evde yapmak ister misiniz? Ev yapımı güvenli bir tavuk yemeği istiyorsanız hadi bu nefis menünün aynısını birlikte yapalım. Bu menüde makarna ve tavuk eti ağırlıklı olacak ve dışarıdakini aratmayan bir lezzet ortaya çıkacak.