Malzeme: Sirke

Hamburger Tarifi-ekmeği ve köftesi nasıl yapılır-kaç kalori

Hamburger Tarifi | Ekmek + Köfte Yapımı

Çocukların vazgeçilmezi olan hamburgeri evde yapmayı denediniz mi hiç. Hem sağlıklı hem lezzetli çocuklarınız ne zaman isterse o zaman yapın. Ekmeğini köftesini önceden yapıp dondurucuda saklayın istediğinizde çıkarıp yapın servis edin.

Havuç Dilimi Tatlısı tarifi nasıl yapılır-kaç kalori

Havuç Dilimi Tatlısı

Meşhur havuç dilimi tatlısını görüp yapmak istiyorsanız ama nasıl yapacağınızdan emin değilseniz bu tarifi deneyerek lezzetli bir tatlı yiyebilirsiniz.

Misket Kurabiye tarifi

Misket Kurabiye

Tek lokmalık bu tuzlu kurabiyelere herkes bayılacak 😍

Evde Tavuk Dünyası Nasıl Yapılır

Evde Tavuk Dünyası Nasıl Yapılır

Meşhur tavuk dünyasını daha az maliyetli ve daha çok porsiyonlu nasıl yapabilirim diyorsanız sizi tarife bekliyoruz. Tüm püf noktalarıyla nefis tavuk dünyası menüsü…

Tuzlu Kurabiye Tarifi-pastane kurabiyesi-nasıl yapılır-kaç kalori

Kıyır Kıyır Tuzlu Kurabiye Tarifi

Merhabalar herkese misafirlerim için yaptığım kurabiyelerim tam not aldı. Sizlerle de paylaşmak istedim. Yapım aşamalarını sizler evde kolayca yapasınız diye fotoğraflarla anlattım. Buyurun tarifimize geçelim.

Taze Fasulye Salatası tarifi nasıl yapılır

Taze Fasulye Salatası

Taze fasulyeyi birde böyle deneyin. Bu tarifi deneyenler bir daha vazgeçemeyecek. Fit bir salata tarifi olduğu için diyetlerinizde baş tarif olacak.

Pastane Usulü Tuzlu Kurabiye Tarifi-nasıl yapılır

Pastane Usulü Tuzlu Kurabiye Tarifi

Akşama misafiriniz varsa ve çeşit fazla olsun istiyorsanız bu tarifi mutlaka deneyin. Pastane usulü kurabiye oluyor hiç hazır almanıza gerek kalmayacak. Ev yapımı pastane kurabiyesi nasıl yapılır diye merak edenler püf noktalarını anlattığım bu tarifimi çok sevecek. Kolayca yapmanız için yapım aşamalarını tek tek fotoğrafladım…

Çi Börek Tarifi- çiğ börek nasıl yapılır-kaç kalori

Çi (Çiğ) Börek Tarifi

Kırım tatarlarının baş taçı, Eskişehir'in milli yemeği çi böreği bilir misiniz? Evet yanlış yazmadım çiğ değil "çi" börek Tatar dilinde "çi" ’nefis, güzel’ anlamına geliyor çünkü çibörek, Kırım Tatarları arasında adı birleşik olarak: Şırbörek, Şuberek, Çiberek, Çuberek, Çiborek şeklinde adlandırılır.. Yapımı zevkli, yemesi nefis bu tarifi mutlaka yapın.

Kandil Simidi Nasıl Yapılır-kandil simidi tarifi-kaç kalori

Kandil Simidi Nasıl Yapılır

Kıyıl kıyıl ağızda dağılan, çayınıza eşlik edecek olan, yedikçe yedirten bir kandil simidi tarifi ile karşınızdayım. İster kandil zamanlarında isterseniz özel gün ve davet menüleri için kolayca yapabileceğiniz nefis bir kandil simidi tarifi….

Nevzine Tatlısı Tarifi

Nevzine Tatlısı Tarifi

Herkese mutlu günler. Bugün sizlerle Kayserimizin özel mi özel, tadı damağınızda kalacak olan Nevzine Tatlımın tarifini paylaşacağım. 🤩 Bu leziz tatlıyı denemeyen kalmasın.