Malzeme: Spagetti makarna

Kıymalı Spagetti Tarifi

Bu nefis ve kolay spagetti tarifini mutlaka denemelisiniz.. Çünkü hem göze hem mideye hitap ediyor. Yapımı kolay lezzeti olay bu kıymalı spagetti tarifini hadi birlikte yapalım…

jajangmyeon-tarifi-kore-mutfagi-yapimi-kolay-makarna tarifi-kac kalori

Jajangmyeon Tarifi (Kore Mutfağı)

Püf Noktası: Fasulyeleri 1 gece önce tuzlu suda bekletiyoruz ki daha yumuşak olsunlar ve rahat pişsinler. Yemeği Nedir? Nerenin? Orijinal Jajangmyeon, sebze ile kalın bir chunjang sosundan yapılan bir Kore eriştesidir. Başka bir çeşidi deniz ürünlerini kullanır. İlk olarak 1905 yılında Incheon Chinatown’da ortaya çıkmış olup özellikle matem günlerinde tüketilir.

tavuklu-noodle-corbasi-yapimi-kac-kalori-nefis-1001yemektarifi

Tavuklu Noodle Çorbası

Püf noktası: Noodlerımızı yapış yapış olmaması için pişirdikten sonra yıkamıyoruz. Noodle Hakkında: Noodle, Çin kökenli bir makarna çeşididir. Buğdaydan ya da pirinç unundan da yapılabilir. Yumurtalı, etli, sebzeli, tavuklu, vb. çeşitleri vardır.

sarimsakli-domates-soslu-makarna-yapimi-nefis-kolay-1001yemektarifi

Sarımsaklı Domates Soslu Makarna Yapımı

Merhabalar makarna severler için muhteşem ve çok lezzetli bir tarifim var ?. Bu makarna harika sarımsaklı domates sosuyla yapacağız ve tadına doyum olmayan bir yemek çıkacak. Beslenme bilgileri: Domatesli Makarna, posa içeriği yüksek bir yemektir. Makarna durum buğdayından yapıldığı için kompleks bir karbonhidrattır. Protein ve B grubu vitaminlerden zengindir.