Maltipoo Fiyatları 2023

celik-taki-celik-kolye-celik-kupe-celik-bileklik-celik-yuzuk-celik-bilezik

Maltipoo fiyat konusunda değerlendirme yapılacak olursa yavru fiyatının en az 5000 TL en yüksek ise 8000 TL olduğu görülür. Yetişkin bir Maltipoo’nun fiyatı ise 7000 TL ile 9500 TL arasında olduğu görülür.

Yavru Maltipoo Fiyat aralığının yetişkinlere göre daha uygun fiyatlı olduğu görülür. Aynı şekilde fiyatı daha uyguna çeken yada arttıran pek çok faktör vardır. Bunlardan ilk yaştır. İkinci olarak da eğitim durumu ve sağlık gibi faktörler sıralanabilir.

Maltipoo Fiyatları 2023

Aynı şekilde şecere durumu ve aşılarının tam olup olmadığı da fiyatı belirleyen faktörler arasında yer alır.

Köpeğin sağlıklı olması yani herhangi bir kalıtsal hastalığının olmaması da fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Köpeğin sağlıklı ve aşılı oluşu fiyatı makul derecede arttırabilir. Aynı şekilde eğitim durumu yanıt tuvalet oyun gibi eğitimleri çok küçük yaşlarda almış olması fiyatı makul derecede arttırabilir.

Sizlerde yuvanıza bir Maltipoo Yavrusu dahil edi neşelendirmek istiyorsanız linke muhakkak göz atın derim : www.evcilhayvanal.com/16/maltipoo

Maltipoo Fiyatları

Maltipoo sahibi olmadan önce yukarıda belirtilen unsurlara dikkat etmek gerekir. Sahiplenme öncesi köpeğin eğitim durumunu da gözden geçirmek oldukça önemlidir. Eğitim durumu ile ilgili belli komutları alıp almadığı ya da tuvalet ve oyun gibi eğitim basamakları da hangi seviyede olduğunu öğrenmek gerekir.

Maltipoo dış görünüşü ile oldukça sevimlidir. Özellikle bebeklerin ve çocukların dikkatini çeken pek çok karakteristik özelliğe sahiptir.

Maltipoo yavruluk dönemlerinde alındığında çok daha hızlı şekilde aile hayatına alışır. Aynı şekilde ev yaşamına da çok daha kolay şekilde uyum sağlar.

Hareketli ve enerjik yapıları oyun oynarken öğrenmeyi destekler. Bu nedenle yavru iken çok daha fazla komut ve kuralı öğrenebilir haldedir.

Maltipoo

Günlük enerjiyi atmak için çok fazla oyun ve uzun yürüyüşlere ihtiyaç duymadığı için ev ve apartman hayatına uygundur.

Aynı şekilde küçük yaramazlıklar hariç evde oldukça uysal yapılıdır. Evde var olan diğer evcil hayvanlara karşı yapıcı tavırlar sergiler.

Kıskançlık huyu olmadığı için evin diğer sakinleri ile uyum içindedir. Kendine ait eşyaları korumayı seven dost canlısı bir köpektir.

Sevgi dolu enerjik ve oyuncu kişiliği ile pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir.

Birbirinden sağlıklı, oyuncu binlerce yavrulara göz atabileceğiniz bir link daha bırakıyorum bakmazsanız çok güzel şeyleri kaçırabilirsiniz : www.evcilhayvanal.com/1/kopek-ilanlari

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Buraya adınızı yazın

Benzer Tarifler