Malzeme: Sıvı yağ

Ekmek Pancarı Kavurması Tarifi

Ekmek Pancarı Kavurması Tarifi

Siz de sağlıklı beslenmeyi seviyorsanız bu kalorisi az ve hafif tarifim tam size göre. Yapımı kolay, kendisi baş tacı bu tarife bayılacaksınız.

Islak Kek Tarifi

Hemen yapabileceğiniz, anlık kurtarıcınız olacak ve sunumu ile masalarınıza şıklık katacak bir kek tarifi.

açma tarifi-açma nasıl yapılır-açma yapımı-ev yapımı

En Kolay Açma Tarifi | Fotoğraflı Anlatım

Kahvaltılarınızı süsleyen mis gibi açma tarifi isteyenlere çok kolay bir tarifim var. Tüm püf noktalarıyla kahvaltı için açma nasıl yapılır diye merak edenlere ev yapımı açma tarifim aşağıda… Yapım aşamalarını sizler için fotoğraflarla anlattım…

Sulu Patates Tarifi nasıl yapılır-kaç kalori

Sulu Patates Tarifi

Yemeği yaparken iyi bir patates seçtiğinize dikkat edin çünkü patates iyi olmayınca pişerken dağılma ihtimali olabiliyor. İlk yemek yapmayı bu tarifle öğrendim ve sizlerle paylaşacağım.

Tavuk Dünyası Menüsü Tarifi nasıl yapılır (Kekiklim) kaç kalori

Tavuk Dünyası Menüsü Tarifi (Kekiklim)

Büyük, küçük herkesin seveceği damağınızda iz bırakan pratik ve lezzetli bir tavuklu menü tarifi hazırladım sizlere. Bugün sizlerle tavuk dünyasında satılan "kekiklim" menüsünü yapacağız.

Kandil Simidi Nasıl Yapılır-kandil simidi tarifi-kaç kalori

Kandil Simidi Nasıl Yapılır

Kıyıl kıyıl ağızda dağılan, çayınıza eşlik edecek olan, yedikçe yedirten bir kandil simidi tarifi ile karşınızdayım. İster kandil zamanlarında isterseniz özel gün ve davet menüleri için kolayca yapabileceğiniz nefis bir kandil simidi tarifi….

Saya Çöreği Tarifi-nasıl yapılır

Yozgat’ın Meşhur Saya Çöreği Tarifi

İster kahvaltıya ister çay saatine yakışacak harika tel tel ayrılan lezzetine doyamayacağınız saya çöreği için tarifime göz atabilirsiniz… Saya çöreği Yozgat mutfağının meşhur hamur işlerinden biridir.