Misafirliq Tekne Catering Hizmeti İle Eşsiz Davetler

celik-taki-celik-kolye-celik-kupe-celik-bileklik-celik-yuzuk-celik-bilezik

Gelişen ve değişen dünyada hiç kuşkusuz ihtiyaçlarımıza hızlı ve pratik çözümler aramaktayız. Bu çözümlerden biri olan catering hizmeti, özellikle davetlerde en sık yararlanılan hizmetlerin başında geliyor. Davetlileri, onlara kendilerini özel hissettirecek şekilde ağırlamak isterken aynı zamanda yorgun ve uzun bir hazırlık sürecinden endişe duyuyorsanız Misafirliq Catering Hizmetleri sizleri bekliyor.

Misafirliq’in sizler için sunduğu özel davet hizmetlerinden biri olan tekne catering, son yıllarda en çok talep gören seçeneklerin başında geliyor. Özellikle şirketler, güçlü bir marka imajı için tekne organizasyonu hazırlarken hazırlık sürecini ise profesyonel bir catering firmasına bırakmayı tercih ediyor. İşte bu noktada Misafirliq, tekne catering hizmeti ile eşsiz davetler verebilmenize yardımcı olmaktadır.

Catering Hizmetlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Davetlerin ilk düşünülen ve en çok dikkat çeken detayı elbette yemek ve atıştırmalık menüleri oluyor. Bu menüler, evinde misafir ağırlayan ev sahiplerinde olduğu kadar büyük organizasyonlar gerçekleştiren şirket sahipleri içinde aynı önemi taşır. Misafirlerini en konforlu ve keyifli şekilde ağırlayarak onlara güzel bir davet sunmak isteyen firmalar, davet mekanı, zamanı ve davet içerisindeki ayrıcalıkların yanı sıra özel ve birbirinden leziz menü ve atıştırmalıkların hazırlanmasıyla da ilgilenir.

Bu süreçte ise genellikle catering firmaları ile iletişime geçilmekte, menü hazırlama ve servis, profesyonellere bırakılmaktadır. Peki Misafirliq ayrıcalıkları ile yararlanacağınız catering hizmetlerinde sizi neler bekliyor? Catering hizmetlerinin ilk ve en önemli amacı, sizin ve misafirleriniz için doyurucu, sağlıklı, lezzetli ve şık sunumlardan oluşan menüler sunmaktır. Bu menülerin sunumunda bütün detaylar ele alınır ve yemeklerin hazırlık sürecinden ikram edilme sürecine kadar olan tüm aşamalar profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede size sadece misafirlerinizle ilgilenmek ve organizasyonun tadını çıkarmak kalır.

Lezzetli Menü Seçenekleri

Son yıllarda en çok tercih edilen davetlerden biri olan tekne organizasyonu dışında nişan ve düğünler, doğum günleri, romantik kutlamalar, partiler ve daha pek çok özel gün için catering hizmeti alınabilir. Catering hizmetlerinde menüler, başta davetin türü olmak üzere mekana, kişi sayısına, davet sahibinin tercihine ve yapılan mevsime göre değişiklik gösterebilir. Alanında en başarılı ve yaratıcı menü seçenekleri ile hizmet sunan Misafirliq, birbirinden özel menüler ile her beklentiye ve damak tadına hitap edebilmektedir. Bu kapsamda Misafirliq tarafından sizlere sunulan lezzetli menü seçenekleri genel olarak aşağıdaki kategorilerde ele alınabilir;

⦁ Kahvaltı
⦁ Başlangıçlar
⦁ Çorbalar
⦁ Salatalar
⦁ Zeytinyağlılar
⦁ Mezeler
⦁ Ara sıcaklar
⦁ Ana yemekler
⦁ Atıştırmalıklar
⦁ Tatlılar
⦁ Şekersiz unsuz tatlar
⦁ İçecekler
⦁ Pastalar

Tekne Organizasyonlarında Misafirliq Dokunuşu

Denizin üzerinde eşsiz bir manzarada huzur dolu bir davet için tercih edebileceğiniz tekne organizasyonlarında menü ve servisler ile ilgilenmek yerine zamanınızı misafirlerinize ayırmak ister misiniz? Bu noktada yararlanacağınız tekne catering hizmetlerinde Misafirliq, size ve misafirlerinize en özel şekilde hizmet vermek için çalışmaktadır. Birbirinden leziz ve sağlıklı menüler, göz alıcı sunumları ile dikkat çekerken aynı zamanda garson hizmeti ile profesyonel şekilde sunulur. Tekne organizasyonlarınız başta olmak üzere tüm davetlerinizi akılda kalıcı hale getirmek için Misafirliq firması ile iletişime geçebilir, davetleriniz için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Buraya adınızı yazın

1001 Yemek Tarifi
1001 Yemek Tarifihttp://1001yemektarifi.com/
1001 yemek tarifi editör hesabı

Benzer Tarifler